Najnowsze

5 rzeczy, które każdy mężczyzna powinien mieć w swoim schowku samochodowym

Dokumenty samochodu

Jedną z najważniejszych rzeczy jakie powinny znaleźć się w podręcznym schowku są domu enty związane z ubezpieczeniem samochodu, instrukcja obsługi pojazdu, najważniejsze numery alarmowe i kontaktowe do zaprzyjaźnionego warsztatu samochodowego.

Długopis i notes

Podstawowe przybory do wymiany informacji, przydadzą się szczególnie kiedy po stłucze będziemy chcieli spisać dane sprawcy lub osoby poszkodowanej. Zaleca się również przewożenie druku oświadczenia sprawcy wypadku – wówczas już na miejscu zdarzenia można dopełnić formalności i uzupełnić oświadczenie o niezbędne dane.

Latarka samochodowa

Obowiązkowy element wyposażenia, szczególnie wówczas, gdy podróżujemy po zmroku lub w nocy. Dzięki niej będziesz mógł sprawdzić co się dzieje pod maską, czy zmienić koło. Pamiętaj o regularnym sprawdzaniu jej działania.

Drobne pieniądze

W schowku warto przechowywać parę drobnych monet – mogą się przydać, gdy zmuszeni jesteśmy zakupić bilet w parkometrze lub zapłacić za przejazd płatną drogą.

Mała apteczka samochodowa

Dobrze jest mieć pod ręką małą apteczkę, wystarczy kilka plastrów, bandaży, jałowych opatrunków – pozwoli Ci to szybko i skutecznie opatrzyć niegroźną ranę.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.